KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14456389
nr 1445 6389
Neil Cox
(f. 1955), Storbritannien
Signerad, Utter. Akvarell, bildmått: 25x37cm, yttermått inklusive ram: 43x54cm
Neil Cox, bildkonstnär född 1955.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 januari 2022
kl 19:37:35
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr